Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools
Детали, цена и големини за Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools
Бесплатна достава · Плаќање при прием Достава 200 МКД, бесплатна над 3.500 МКД и во Битола · Плаќање при прием
- Достава 2-5 дена низ Македонија
- Плаќање при прием
- Оригинал со гаранција
- Враќање во 14 дена
Технички карактеристики
| Материјал | лиено железо |
|---|---|
| Механизам на бравата | месинг (бронза) |
| Тип | шипкаст |
| Големина | 70 mm |
| Вкупни димензии | 69,5 x 50 x 19,5 mm |
| Дијаметар на рамото | 10 mm |
| Содржина | катанец + 3 клуча |
| EAN | 5906692023363 |
Опис за Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools
Прочитај повеќе
Катанецот NEO Tools 85-062 е шипкаст модел со големина 70 mm, направен од лиено железо. Поголемото тело и подебелото рамо го прават поцврст од помалите варијанти.
Опремен е со месингова брава што работи мазно и добро се држи на временски услови. Рамото со дијаметар од 10 mm дава поголема отпорност на пресекување, па катанецот е добар за порти, магацини, контејнери и поголеми врати. Во комплетот доаѓаат 3 клуча за заеднички пристап.
Карактеристики
- Материјал: лиено железо
- Механизам на бравата: месинг (бронза)
- Тип: шипкаст
- Големина: 70 mm
- Вкупни димензии: 69,5 x 50 x 19,5 mm
- Дијаметар на рамото: 10 mm
- Содржина: катанец + 3 клуча
- EAN: 5906692023363
Често поставувани прашања
Колку е дебело рамото? Рамото има дијаметар од 10 mm, што нуди зголемена цврстина и отпорност на пресекување.
Дали може да се користи надвор? Да, месинговата брава е отпорна на временски услови, па е наменет за секојдневна и надворешна употреба.
Колку клуча содржи комплетот? Три клуча, погодни за повеќе корисници или како резерва.
Слични производи од Катанци
Катанец 32мм Emtop EPDKR3001
Катанец 70мм Emtop EPDKH7001
Катанец 60мм heavy duty Emtop EPDKB6021
Катанец 30мм Heavy Duty Emtop
Најчести прашања за Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools
Дали Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools е достапен за нарачка?
Да, Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools е достапен за онлајн нарачка додека има залиха.
Која е цената на Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools?
Моменталната цена е 390 МКД. Ако има попуст, редовната и намалената цена се прикажани директно на производната страница.
Кои се техничките карактеристики на Катанец со шипка (тип на шила) 70mm, 3 клуча, NEO Tools?
Клучни карактеристики: Материјал: лиено железо; Механизам на бравата: месинг (бронза); Тип: шипкаст; Големина: 70 mm; Вкупни димензии: 69,5 x 50 x 19,5 mm; Дијаметар на рамото: 10 mm.
Дали производот е оригинален и со гаранција?
Да, производот е оригинален, набавен преку проверени канали. Важи гаранција согласно условите на производителот и законските права на потрошувачите во Македонија.
Дали има достава низ Македонија и плаќање при достава?
Да, Centimetar доставува низ Македонија и овозможува плаќање при достава.
Оценки за производот
Сè уште нема одобрени оценки за овој производ.