Мултифункционален алат 12V Bosch UniversalMulti 12
Detaje, çmim dhe madhësi për Мултифункционален алат 12V Bosch UniversalMulti 12
- Dërgesë 2–5 ditë në Maqedoni
- Pagesë gjatë pranimit
- Origjinal me garanci
- Kthim i lehtë 14 ditë
Përshkrim për Мултифункционален алат 12V Bosch UniversalMulti 12
Lexo më shumë
Акумулаторска мултифункциска машина Bosch UniversalMulti 12 (12V)
Bosch UniversalMulti 12 е акумулаторска осцилирачка мултифункциска машина од 12V платформата – со неа режете, брусите, чистите фуги и сечете во агли каде другите машини не достигнуваат.
Клучни предности
- Осцилирачки погон – рез точно до раб
- Замена на прибор без алат (Starlock систем)
- 12V Power for ALL батерија – без кабел
- Брусење, режење дрво, метал и пластика, чистење лепило и фуги
- Компактна за работа со една рака
Технички податоци
| Напон на батерија | 12 V |
|---|---|
| Тип | Осцилирачка мултифункциска машина |
| Прибор | Starlock прифат, замена без алат |
| Каталошки број | 0603103021 |
| Бренд | Bosch |
За што е наменет
Режење лајсни и цевки до раб, отстранување стара силикона и лепило, брусење агли, кроење отвори во гипс.
Често поставувани прашања
Кој прибор ѝ одговара?
Прибор со Starlock прифат.
Дали реже метал?
Да, со биметален лист за метал.
Produkte të ngjashme nga Vegla të tjera me bateri
Акумулаторска хефталица 3.6V Bosch PTK 3.6 LI
Акумулаторска пумпа за воздух 3.6V Bosch EasyPump
Акумулаторска правосмукалка 12V Bosch EasyVac 12
Sharrë me bateri për prerje 18V PRO Bosch GST 183-LI 2x4.0Ah bateri
Pyetjet më të shpeshta për Мултифункционален алат 12V Bosch UniversalMulti 12
A është Мултифункционален алат 12V Bosch UniversalMulti 12 i disponueshëm për porosi?
Po, Мултифункционален алат 12V Bosch UniversalMulti 12 është i disponueshëm për porosi online sa kohë që ka në magazinë.
Sa kushton Мултифункционален алат 12V Bosch UniversalMulti 12?
Çmimi aktual është 11.000 МКД. Nëse ka zbritje, çmimi i rregullt dhe ai i zbritur shfaqen drejtpërdrejt në faqen e produktit.
A është produkti origjinal dhe me garanci?
Po, produkti është origjinal, i furnizuar përmes kanaleve të verifikuara. Vlen garancia sipas kushteve të prodhuesit dhe të drejtave ligjore të konsumatorëve në Maqedoni.
A keni dërgesë në Maqedoni dhe pagesë gjatë pranimit?
Po, Centimetar bën dërgesa në të gjithë Maqedoninë dhe ofron pagesë gjatë pranimit.
Vlerësimet për produktin
Ende nuk ka vlerësime të miratuara për këtë produkt.