Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX
Detaje, çmim dhe madhësi për Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX
Dërgesë falas · Pagesë gjatë pranimit Dërgesa 3,25 €, falas mbi 56,91 € dhe në Manastir · Pagesë gjatë pranimit
- Dërgesë 2-5 ditë në Maqedoni
- Pagesë gjatë pranimit
- Origjinal me garanci
- Kthim i lehtë 14 ditë
Specifikimet teknike
| Pesha e kokës | 300 g |
|---|---|
| Doreza | fiberglas me veshje ergonomike prej gome |
| Standardi | DIN 1041 |
| Certifikatat | TÜV dhe GS |
Përshkrim për Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX
Lexo më shumë
Çekiçi TOPEX 02A833 është çekiç bravarie me kokë prej 300 g, i menduar për punë më të vogla montimi dhe ndërtimi. Zgjedhje e sigurt dhe e qëndrueshme për mjeshtër, punishte shtëpiake dhe detyra të përditshme DIY.
Doreza është prej fiberglasi, material rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimeve mekanike, çka siguron jetëgjatësi dhe siguri edhe në kushte më të rënda pune. Veshja ergonomike prej gome mundëson mbajtje komode dhe rrëshqitje më të vogël gjatë goditjes.
Karakteristikat
- Pesha e kokës: 300 g
- Doreza: fiberglas me veshje ergonomike prej gome
- Standardi: DIN 1041
- Certifikatat: TÜV dhe GS
Pyetjet më të shpeshta
Prej cilit material është doreza? Prej fiberglasi rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimeve mekanike, me veshje ergonomike prej gome.
Për çfarë punësh është menduar? Për punë më të vogla montimi dhe ndërtimi dhe për detyra të përditshme DIY.
A është i certifikuar? Po, është punuar sipas DIN 1041 dhe zotëron certifikatat TÜV dhe GS.
Produkte të ngjashme nga Vegla ndërtimore
Shpatull 80mm Emtop EPTL08001
Thikë për prerësen e pllakave Emtop ETCR6005B
Thikë për prerësen e pllakave Emtop ETCR6004B
Mistri lëmuese 240×100mm Emtop ERGF24108
Pyetjet më të shpeshta për Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX
A është Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX i disponueshëm për porosi?
Po, Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX është i disponueshëm për porosi online sa kohë që ka në magazinë.
Sa kushton Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX?
Çmimi aktual është 420 MKD. Nëse ka zbritje, çmimi i rregullt dhe ai i zbritur shfaqen drejtpërdrejt në faqen e produktit.
Cilat janë karakteristikat teknike të Çekiç me dorezë fiberglasi 300gr TOPEX?
Karakteristikat kryesore: Pesha e kokës: 300 g; Doreza: fiberglas me veshje ergonomike prej gome; Standardi: DIN 1041; Certifikatat: TÜV dhe GS.
A është produkti origjinal dhe me garanci?
Po, produkti është origjinal, i furnizuar përmes kanaleve të verifikuara. Vlen garancia sipas kushteve të prodhuesit dhe të drejtave ligjore të konsumatorëve në Maqedoni.
A keni dërgesë në Maqedoni dhe pagesë gjatë pranimit?
Po, Centimetar bën dërgesa në të gjithë Maqedoninë dhe ofron pagesë gjatë pranimit.
Vlerësimet për produktin
Ende nuk ka vlerësime të miratuara për këtë produkt.