Aksesorë të tjerë për vegla

Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF

Detaje, çmim dhe madhësi për Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF

Kodi: 2608550036 • Modeli: SDS-Max 1/2"-20 UNF
56,10 € / Copë
Gjithsej: 56,10 €

Dërgesa 3,25 €, falas mbi 56,91 € dhe në Manastir · Pagesë gjatë pranimit

Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF: përshtatës origjinal Bosch për lidhje të sigurt të veglës me aksesorin.
★ ★ ★ ★ ★
Bëhu i pari që lë vlerësim
Vetëm 1 në stok
  • Dërgesë 2-5 ditë në Maqedoni
  • Pagesë gjatë pranimit
  • Origjinal me garanci
  • Kthim i lehtë 14 ditë

Përshkrim për Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF

Lexo më shumë

Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF

Përshtatësi Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF mundëson lidhje të sigurt dhe të saktë mes makinës dhe aksesorit, me cilësi origjinale punimi Bosch.

Avantazhet kryesore

  • Punim i saktë, pa luhatje
  • Aliazh i kalitur për jetëgjatësi
  • Përputhshmëri origjinale Bosch

Të dhënat teknike

  • Marka: Bosch
  • Lloji: përshtatës/mbajtëse
  • Specifikimi: SDS-Max 1/2"-20 UNF

Pyetje të shpeshta

A është i përputhshëm me marka të tjera?
Mbërthimet standarde (SDS, 1/4" hex, filetë UNF) janë universale. Kontrolloni specifikimin e makinës suaj.

Produkte të ngjashme nga Aksesorë të tjerë për vegla

Pyetjet më të shpeshta për Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF

A është Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF i disponueshëm për porosi?

Po, Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF është i disponueshëm për porosi online sa kohë që ka në magazinë.

Sa kushton Përshtatës Bosch PRO nga SDS-Max në 1/2"-20 UNF?

Çmimi aktual është 3.450 MKD. Nëse ka zbritje, çmimi i rregullt dhe ai i zbritur shfaqen drejtpërdrejt në faqen e produktit.

A është produkti origjinal dhe me garanci?

Po, produkti është origjinal, i furnizuar përmes kanaleve të verifikuara. Vlen garancia sipas kushteve të prodhuesit dhe të drejtave ligjore të konsumatorëve në Maqedoni.

A keni dërgesë në Maqedoni dhe pagesë gjatë pranimit?

Po, Centimetar bën dërgesa në të gjithë Maqedoninë dhe ofron pagesë gjatë pranimit.

Vlerësimet për produktin

Ende nuk ka vlerësime të miratuara për këtë produkt.

Lër një vlerësim

Vlerësimi shqyrtohet para se të publikohet.