Aksesorë të tjerë për vegla

Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm

Detaje, çmim dhe madhësi për Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm

Kodi: 2608585737 • Modeli: 3×16
14,15 € / Copë
Gjithsej: 14,15 €

Dërgesa 3,25 €, falas mbi 56,91 € dhe në Manastir · Pagesë gjatë pranimit

Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm: mbajtëse origjinale Bosch për lidhje të sigurt të veglës me aksesorin.
★ ★ ★ ★ ★
Bëhu i pari që lë vlerësim
Vetëm 2 në stok
  • Dërgesë 2-5 ditë në Maqedoni
  • Pagesë gjatë pranimit
  • Origjinal me garanci
  • Kthim i lehtë 14 ditë

Përshkrim për Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm

Lexo më shumë

Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm

Mbajtësja për puntë spirale Bosch 3×16 mm mundëson lidhje të sigurt dhe të saktë mes makinës dhe aksesorit, me cilësi origjinale punimi Bosch.

Avantazhet kryesore

  • Punim i saktë, pa luhatje
  • Aliazh i kalitur për jetëgjatësi
  • Përputhshmëri origjinale Bosch

Të dhënat teknike

  • Marka: Bosch
  • Lloji: përshtatës/mbajtëse
  • Specifikimi: 3×16

Pyetje të shpeshta

A është e përputhshme me marka të tjera?
Mbërthimet standarde (SDS, 1/4" hex, filetë UNF) janë universale. Kontrolloni specifikimin e makinës suaj.

Produkte të ngjashme nga Aksesorë të tjerë për vegla

Pyetjet më të shpeshta për Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm

A është Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm i disponueshëm për porosi?

Po, Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm është i disponueshëm për porosi online sa kohë që ka në magazinë.

Sa kushton Mbajtëse për puntë spirale Bosch 3×16 mm?

Çmimi aktual është 870 MKD. Nëse ka zbritje, çmimi i rregullt dhe ai i zbritur shfaqen drejtpërdrejt në faqen e produktit.

A është produkti origjinal dhe me garanci?

Po, produkti është origjinal, i furnizuar përmes kanaleve të verifikuara. Vlen garancia sipas kushteve të prodhuesit dhe të drejtave ligjore të konsumatorëve në Maqedoni.

A keni dërgesë në Maqedoni dhe pagesë gjatë pranimit?

Po, Centimetar bën dërgesa në të gjithë Maqedoninë dhe ofron pagesë gjatë pranimit.

Vlerësimet për produktin

Ende nuk ka vlerësime të miratuara për këtë produkt.

Lër një vlerësim

Vlerësimi shqyrtohet para se të publikohet.