Kabllo zgjatuese

Kabllo zgjatuese 3m me 3 priza - Maxwerk

Detaje, çmim dhe madhësi për Kabllo zgjatuese 3m me 3 priza - Maxwerk

Kodi: 634600003
450 MKD / Copë
Gjithsej: 450 MKD
Kabllo zgjatuese 3 m me 3 priza dhe ngarkesë deri në 3500 W — një gjatësi që përshkon dhomën, deri te divani, krevati ose tavolina e punës.
Bëhu i pari që lë vlerësim
Ka stok
  • Dërgesë 2–5 ditë në Maqedoni
  • Pagesë gjatë pranimit
  • Origjinal me garanci
  • Kthim i lehtë 14 ditë

Përshkrim për Kabllo zgjatuese 3m me 3 priza - Maxwerk

Lexo më shumë

Tre metra janë dallimi mes "priza është te dera" dhe "kablloja arrin deri te divani". Kjo kabllo zgjatuese me 3 priza mbulon një dhomë në shtëpi ose zyrë, me ngarkesë maksimale deri në 3500 W.

Specifikat kryesore

  • Gjatësia: 3 m
  • 3 priza
  • Pa çelës
  • Ngarkesa maksimale: 3500 W

Këshillë nga praktika

Kufiri prej 3500 W harxhohet më shpejt nga sa mendoni: ngrohësja dhe fshesa me korrent bashkë e kalojnë lehtë. Elektronika, përkundrazi, mbetet shumë nën kufi.

Dërgesa dhe pagesa

Dërgesë 2-5 ditë pune në të gjithë Maqedoninë, me pagesë në marrje; për porositë mbi 3.500 denarë dërgesa është falas.

Produkte të ngjashme nga Kabllo zgjatuese

Pyetjet më të shpeshta për Kabllo zgjatuese 3m me 3 priza - Maxwerk

A është Kabllo zgjatuese 3m me 3 priza - Maxwerk i disponueshëm për porosi?

Po, Kabllo zgjatuese 3m me 3 priza - Maxwerk është i disponueshëm për porosi online sa kohë që ka në magazinë.

Sa kushton Kabllo zgjatuese 3m me 3 priza - Maxwerk?

Çmimi aktual është 450 МКД. Nëse ka zbritje, çmimi i rregullt dhe ai i zbritur shfaqen drejtpërdrejt në faqen e produktit.

A është produkti origjinal dhe me garanci?

Po, produkti është origjinal, i furnizuar përmes kanaleve të verifikuara. Vlen garancia sipas kushteve të prodhuesit dhe të drejtave ligjore të konsumatorëve në Maqedoni.

A keni dërgesë në Maqedoni dhe pagesë gjatë pranimit?

Po, Centimetar bën dërgesa në të gjithë Maqedoninë dhe ofron pagesë gjatë pranimit.

Vlerësimet për produktin

Ende nuk ka vlerësime të miratuara për këtë produkt.

Lër një vlerësim

Vlerësimi shqyrtohet para se të publikohet.