Bateri dushi Aquasan
Detaje, çmim dhe madhësi për Bateri dushi Aquasan
- Dërgesë 2–5 ditë në Maqedoni
- Pagesë gjatë pranimit
- Origjinal me garanci
- Kthim i lehtë 14 ditë
Përshkrim për Bateri dushi Aquasan
Lexo më shumë
Bateri dushi Aquasan (300058-09)
Bateria e dushit Aquasan është një bateri muri njëdorëshe e destinuar për kabina dushi dhe dushe. Komanda njëdorëshe mundëson rregullim të shpejtë dhe të saktë të temperaturës dhe rrjedhës së ujit, ndërsa lidhja e poshtme shërben për bashkimin e zorrës dhe dorezit të dushit.
Sipërfaqja e kromuar jep një shkëlqim modern dhe mirëmbahet lehtë, ndërsa kartridži cilësor qeramik siguron punë të butë dhe afatgjatë.
Përparësitë
- Kontroll njëdorësh i temperaturës dhe rrjedhës
- Lidhje për zorrën dhe dorezin e dushit
- Kartridž qeramik i qëndrueshëm për punë afatgjatë
- Sipërfaqe krom me shkëlqim të qëndrueshëm
- Montim në mur
Karakteristikat teknike
- Marka: Aquasan
- Seria: Neo
- Tipi: bateri dushi (muri)
- Kontrolli: njëdorësh
- Sipërfaqja: krom
- Kodi i produktit: 300058-09
- Njësia matëse: copë
Produkte të ngjashme nga Bateri dushi
Pyetjet më të shpeshta për Bateri dushi Aquasan
A është Bateri dushi Aquasan i disponueshëm për porosi?
Po, Bateri dushi Aquasan është i disponueshëm për porosi online sa kohë që ka në magazinë.
Sa kushton Bateri dushi Aquasan?
Çmimi aktual është 2.550 МКД. Nëse ka zbritje, çmimi i rregullt dhe ai i zbritur shfaqen drejtpërdrejt në faqen e produktit.
A është produkti origjinal dhe me garanci?
Po, produkti është origjinal, i furnizuar përmes kanaleve të verifikuara. Vlen garancia sipas kushteve të prodhuesit dhe të drejtave ligjore të konsumatorëve në Maqedoni.
A keni dërgesë në Maqedoni dhe pagesë gjatë pranimit?
Po, Centimetar bën dërgesa në të gjithë Maqedoninë dhe ofron pagesë gjatë pranimit.
Vlerësimet për produktin
Ende nuk ka vlerësime të miratuara për këtë produkt.